ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

לקוחות מספרים

הובלות בתל אביב

הובלות הסטודנטים פשוט אלופים. קבילתי שירות מקצועי ומעולה. הצוות של המובילים היה אחראי מאוד, עבד בזהירות ראויה לציון, בצורה זריזה ומקצועית. הם הגיעו בדיוק בזמן שקבענו ובתל אביב זה כלל לא פשוט. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
הנסי, תל אביב
הובלות הסטודנטים היא חברת הובלות מעולה. מדובר על אנשים טובים. אני עושה שימוש תדיר בשירותי ההובלות שלהם גם לצורכי הובלת דירה וגם לשינוע ציוד מגוון עבור בית העסק שלי. הם תמיד מגיעים בזמן ועומדים במחיר אשר נקבע, עובדים מהר ומסודר.
מוטי, מודיעין
הובלות הסטודנטים היא חברת הובלות מעולה והראשונה אשר נאמנה למחיר אשר היא נותנת מראש (מנסיוני). השירות שהם נתנו לי כלל הובלת דירה אותה הם ביצעו בצורה מקצועית ומהירה מאוד. אני ממליץ לדלג על הסיכונים וללכת על בטוח.
רונן, תל אביב
אין על הובלות הסטודנטים. עברתי אולי 7 דירות בשש השנים האחרונות ואני שמחה שגיליתי את הובלות הסטודנטים בפעם השלישית כי מאז אני נהנית מהובלה במחירים אחרים. זה כיף לדעת שיש חברת הובלות אמינה בתקציב שפוי שאפשר לסמוך עליה!
רינת, רמת גן
תודה רבה לג'וני על הובלה מהירה במחיר נדיר ביותר. מעבר לעובדה שאתה בן אדם אליפות וממש נהניתי להכיר אותה שיחקתם אותה עם המקצועיות בה הובלתם את הדירה שלנו. לזה אני קורא להתחיל ברגל ימין במקום חדש! תודה רבה, בטוח אזמין בהובלה הבאה!
ירדן אגסי
זאת הפעם הראשונה שאנו עוברים דירה עם ילדים. לאחר 5 שנים בדירה הקודמת בהם הבאנו לעולם שני ילדים כמות הריהוט שצברנו הכפילה את עצמה אך הובלות הסטודנטים פעלו בצורה כל כך יעילה שההובלה הייתה כמעט בלתי מורגשת! תודה רבה, ממליץ בחום.
ישראל ומירה דויד
זאת ההמלצה הרשמית שלי על חברת הובלות הסטודנטים. מדובר בבעלי מקצוע אדיבים ומנוסים שעזרו לי עם הובלת דירה במחיר הוגן בו יכולתי לעמוד ועשו זאת על הצד הטוב ביותר. אם אתם זקוקים להובלה אני ממליצה לנסות את הובלות הסטודנטים - לא תתאכזבו.
ימית ש. תל אביב
תודה רבה לחברה בהובלות הסטודנטים. אתם חברת ההובלות הראשונה שהביאה אותי לדירה החדשה בלי שריטות חדשות על הריהוט. המחיר היה אחלה, הזמן ביצוע היה טוב מאוד. הציון 10 מתוך 10... אשמח להנות משירותכם בעתיד ושוב תודה רבה.
אלברט ד. רמת גן
ביצעתי הובלת משרד עם הובלות הסטודנטים. אין צורך לציין כי הובלת משרד היא נושא מורכב ובהחלט חששתי מעיכובים ונזק לרכוש אך הובלות הסטודנטים ובראשם ג'וני תקתקו את העניינים וביצעו את ההובלה עם חיוך ועם המון אדיבות ונחמדות. תודה רבה לכם.
אלירן, תל אביב

 

 

הובלות דירות בתל אביב