ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלה עם מנוף / מעלית משא

רבים לא מכירים את התועלת שבשימוש בהובלה עם מנוף… מנוף או ליתר דיוק מעלית משא הוא מיני מנוף נייד המורכב על רכב. השימוש במנוף בשירותי הובלה נפוץ במיוחד במקרים בהם מדובר בבניין גבוה (החל מארבעה קומות) בו אין מעלית או המעלית קטנה מכדי להוביל ריהוט גדול או ציוד כלשהו. כמו כן נפוץ להזמין שירותי הובלה עם מנוף במקרים בהם מבקשים להוביל פסנתר או חפצי אומנות גדולים ורגישים.

הובלות נפוצות עם מנוף

  • הובלת ריהוט גדול
  • הובלת פריטים רגישים
  • הובלת ציוד בנייה
  • הובלת בלחץ של זמן

הובלה עם מנוף – הובלה מהירה במיוחד!

moving-with-crane

 

 

היתרון האמתי בביצוע הובלה עם מנוף היא העובדה שהובלה עם מנוף היא הובלה מהירה במיוחד! מנוף / מעלית משא עובדת כך.. למנוף הנייד מעין מדף אותה הוא מעלה בצורה ישירת אל המרפסת החיצונית של הדירה או אל חלון גדול… על המדף מניחים קרטונים מלאים וריהוט שונה ומעלים אל הדירה. בדירה ימתין צוות המובילים שלנו אשר יפרוק את הקרטונים והריהוט ישירות אל החדרים הרצויים בדירה.

פנו אלינו למידע על הובלה עם מנוף

מעלית משא או מנוף נייד הוא כלי נהדר לאינספור מקרים בהם קיים חדר מדגות צר או ריהוט, ציוד או סיבה אחרת בה יש להכניס את הריהוט אל הדירה או בית העסק דרך חלון חיצוני. אנו מספקים שירותי הובלות עם מנוף במחירים מעולים ובעזרת צוות מקצועי ומיומן. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page