ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלות קטנות

small-moving-banner

הובלות קטנות

הובלות קטנות הן הובלות של ציוד קל וזריז, ציוד כמו: הובלת מקרר, הובלת פסנתר, הובלת מיטה ועוד. הובלות אלו קרויות "הובלות קטנות" מאחר והן קטנות בכמות הציוד שאנו מעבירים, אך הן גם קטנות במחיר – מן הסתם, הובלה קטנה של מקרר, מיטה ושידה, תתומחר הרבה פחות מאשר הובלת דירה שלמה. הובלות קטנות הן הובלות המסופקות בעיקר עבור בעלי ציוד מצומצם, הנמצאים לפני מעבר דירה (ברוב המקרים – שכורה) או כאלו שרוצים להעביר פריט בודד או כמה פריטים בודדים מדירה לדירה או אפילו כאלו שרכשו פריט או שניים בחנות וזקוקים לשירותי הובלות קטנות, זריזות וקטנות במחיר.

אנו בחברת "הובלות הסטודנטים" מעניקים לכם שירותי הובלות קטנות במחירים – קטנים! אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום ונציג הובלות הסטודנטים יחזור אליכם עם הצעת מחיר תחרותית.

זקוקים לשירותי הובלות קטנות במחיר ללא תחרות - צלצל 050-5495536

מה לברר לפני הובלות קטנות?

שימו לב – הובלות קטנות, כאמור, כוללות הובלה של ציוד מאוד מצומצם, חשוב מאוד לציין בדיוק את הפרטים אותם אתם צריכים להוביל על מנת שאנו בהובלות הסטודנטים נוכל לתמחר באופן מדויק את מחיר ההובלה.

כמו בכל תהליך הובלה אחר, חשוב מאוד גם לדאוג לאריזה נכונה של הציוד, גם אם מדובר על ציוד מאוד מצומצם. חשוב לתייג את כל הציוד ולעטוף הכל היטב. אנו בחברת "הובלות הסטודנטים" מעניקים גם שירותי אריזה ועטיפה של המוצרים. פשוט תבקשו מן נציג החברה שיפרט לכם לגבי אריזה של הציוד ואנו נטפל בכול. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום ונציג החברה יחזור אליכם עם התשובות לכל השאלות.

הובלת קטנה עם ביטוח גדול!

כן כן, יש מושג כזה, ביטוח הובלות קטנות הוא ביטוח תכולת ההובלה. כך למשל: אם חלילה משהו קורה בתהליך ההובלה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כל ציוד ההובלה מבוטח בצורה מלאה. אנו בחברת הובלות הסטודנטים מעניקים לכם הצעת מחיר הכוללת ביטוח ציוד ההובלה.

כמו כן כתבתי מדריך להובלת דירה/ הובלת פריטים בודדים בו ניתן לדעת מה מצפה לכם לפני מעבר ומה לעשות לאחר המעבר דירה.ניתן גם לראות מחירון להובלות קטנות באתר שלנו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, נציג הובלות הסטודנטים יחזור אליכם עם פרטים מלאים והצעת מחיר מפורטת.

למה כדאי לך לבחור בהובלות הסטודנטים?

זקוקים לשירותי הובלות במרכז הארץ ?

רוצים להזמין הובלה קטנה במחיר קטן?

הרימו טלפון או השאירו הודעה ונשוב אליכם תוך זמן קצר עם הצעה להובלות קטנות של פריט בודד או כמה פריטים.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page