ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

שירותי הובלות

אל תפספסו!

חברת הובלות הסטודנטים מספקת שירותי הובלות מגוונים החל מהובלות קטנות, הובלת דירות והובלת עסקים גדולים. צוות המובילים מכיל מובילים מקצועיים ומנוסים להם ניסיון עשיר בביצוע הובלות מכל סוג כבר למעלה מ25 שנה ברחבי ישראל. עם הובלות הסטודנטים תיהנו משירות ללא פשרות ומחירים אטרקטיביים במיוחד.

אנו מתגאים במתן שירותי הובלות ברמה הגבוהה ביותר! כל שירותי ההובלות שלנו כוללים ביטוח מובנה עד 100,000 ש"ח ללא תוספת עלות. צוות המובילים של הובלות הסטודנטים נבחר בקפידה לספק לכם שירותי הובלות מקצועיים, מהירים ומסודרים.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להובלה מהירה עם המומחים!
  • טלפון: 03-6826376
  • נייד: 050-5495536
  • פקס: 077-3495536
  • טופס: יצירת קשר

הובלה עם ביטוח

הובלה עם ביטוח

הובלות הסטודנטית מתגאה במתן שירותי הובלות ברמה הגבוהה ביותר. השאיפה שלנו שהלקוח הנוכחי יהיה הפרסומת שלנו בדרך אל הלקוח הבא פשוט כי הוא מרוצה. כל שירותי ההובלות אצל הובלות הסטודנטים הן הובלות עם ביטוח ללא תוספת מחיר!

הובלת משרדים

הובלת משרדים

הובלת משרד דורשת חברת הובלות מסודרת ומנוסה כך שהמשרד יוכל לחזור לעבודה סדירה במהירות האפשרית. אנו מספקים שירותי הובלת משרדים בכל קנה מידה החל ממשרדים קטנים ועד משרדים גדולים. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להובלה משרד מהירה עם צוות מובילים מקצועי ומיומן.

הובלות קטנות

הובלות קטנות

אם אתם זקוקים לשירותי הובלה קטנה אשר מתאימה לאלו ביניכם להם ציוד מועט לרוב סטודנטים או שותפים בדירות תיהנו מהובלה מהירה במיוחד במחירים מעולים. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר להובלה קטנה עם חברת ההובלות המובילה בישראל, הובלות הסטודנטים – הובלות קטנות בפריסה ארצית!

הובלת דירה

הובלת דירה

מעבר דירה קל מתחיל עם חברת הובלות מיומנת ואנו מספקים שירותי הובלת דירות כבר למעלה משני עשורים. בין אם אתם זקוקים לשירותי הובלת דירה קטנה בתוך תל אביב או זקוקים לשירותי הובלת דירה בינעירוני, הובלות הסטודנטים ערוכים לספק לכם שירותי הובלות מהירים במיוחד במחירים אטרקטיביים!

ניקיון דירה או בתים

ניקיון דירה או בתים

עוברים דירה? שיפצתם? הוספתם קיר או חדר? לא משנה מה עשיתם בבית, ניקיון דירה הוא שלב הכרחי ומפרך בטרם האכלוס. ניקיון דירה חדשה דומה מאוד לניקיון דירה אחרי שיפוץ או תוספת בנייה. אך אל לנו להקל בחשיבות הניקיון בטרם האכלוס.

פינוי דירה -פינוי תכולת הדירה

פינוי דירה  -פינוי תכולת הדירה

שירות שנקרא פינוי דירה הוא שירות שכל אדם יוכל להזמין לביתו, אם הוא גר במרכז הארץ. לפני שמחליטים לאיזה חברה לפנות על מנת לקבל שירות של פינוי תכולת הדיר חשוב לבחור היטב את החברה שממנה אתם רוצים שירות זה.

הובלה עם מנוף

הובלה עם מנוף

מנוף או כפי שהוא נקרא בתחום "מעלית משא" הוא כלי שימושי במיוחד בתחום ההובלות ומעולה לשינוע ציוד או ריהוט גדול אותו אי אפשר או עדיף שלא להעביר במדרגות. מעלית משא היא מנוף נייד על רכב איתו אנו מספקים שירותי הובלה עם מנוף. הובלה עם מנוף הופכת הובלה סטנדטית להובלה הקלה ביותר

הובלה עם אריזה

הובלה עם אריזה

פעמים רבות פונים אלינו לקוחות אשר זקוקים לשירותי הובלת דירה או הובלת משרד ושואלים לגבי הובלה עם אריזה. לעיתים בשל אילוצים של זמן או כוח אדם מעדיפים לקוחות שלא לארוז בעצמם. אנו מספקים שירותי הובלה עם אריזה על ידי צוות מובילים מומחים להובלה קלה ומהירה במיוחד.

הובלות פרויקטים

הובלות פרויקטים

תחום ההובלות הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים המבוקשים ביותר בישראל. עד לפני מספר שנים הצורך בחברת הובלות היה בעיקר לצורך מעבר דירה, תהליך אותו מבצעים אנשים אחת לכמה שנים, לכל היותר. אך בשנים האחרונות תחום ההובלות התרחב, וכיום הצורך בהובלות כולל גם הובלות של פריטים בודדים או גדולים כגון ספות גדולות, מקררים וכדומה

הובלות דירות בנתניה

הובלות דירות בנתניה

מי שגר בנתניה וזקוק להובלת דירה בנתניה – הגיעה למקום הנכון. לא מעט לקוחות מתלוננים על כך שבעת המעבר רהיט או חפץ יקר ללבו נפגם בעת מעבר דירה. מובילים בנתניה שאינם מקצועיים לא תמיד נזהרים בעת עבודתם הקשה, וכך שולחן העתיק או שולחן כתיבה רגיל שעברו במשפחה מדור לדור, מגיע ליעד החדש שלו כשהוא חבול ושרוט.

מובילי דירות במרכז

מובילי דירות במרכז

בשנים האחרונות התרחשו שינויים משמעותיים בשוק ההובלות. בעבר, שוק ההובלות היה מרוכז וברובו נשלט על ידי מספר קטן של חברות, שהפעילו את מרבית סוגי ההובלות ברחבי הארץ. אחת מחברות אלה הייתה חברת "הובלות סטודנטים" עם מעל 25 שנות ניסיון בהובלות סוגים שונים בכל אחרי הארץ, החל משירותי מובילי דירות במרכז, בדרום ובצפון, ועד הובלות לאזורים מרוחקים ומבוססים.

הובלה בטנדר

הובלה בטנדר

אחי הסטודנט תמיד הצליח למצוא דירות שהתאימו בדיוק לטעמו האישי. חוץ מזה, תמיד עלה בידו למצוא דירה שכבר הייתה מרוהטת לגמרי. כך לכל דירה חדשה היה נכנס ובידו הקיטבג הישן שלו מהצבא וזוג נעליים. לעתים נדרש אחי לשלם על הריהוט, אבל מכיוון שהוא יודע להתמקח היטב, תמיד הצליח להוריד את המחיר. למעשה אחי הצליח לגרום למוכר להרגיש רע על כך שהוא מבקש בכלל כסף