ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלה בטנדר 050-5495536 – להובלה של פריטים בודדים

הובלה בטנדר  050-5495536 – להובלה של פריטים בודדים

אחי הסטודנט תמיד הצליח למצוא דירות שהתאימו בדיוק לטעמו האישי. חוץ מזה, תמיד עלה בידו למצוא דירה שכבר הייתה מרוהטת לגמרי. כך לכל דירה חדשה היה נכנס ובידו הקיטבג הישן שלו מהצבא וזוג נעליים. לעתים נדרש אחי לשלם על הריהוט, אבל מכיוון שהוא יודע להתמקח היטב, תמיד הצליח להוריד את המחיר. למעשה אחי הצליח לגרום למוכר להרגיש רע על כך שהוא מבקש בכלל כסף על הריהוט הנטוש.

אך בפעם האחרונה שמצא דירה, גם מזלו הטוב וכשרונו הרב לא סייעו בידו. בשבת האחרונה שבה קפץ לביקור נראה אחי לגמרי לא מרוצה. ניסינו לתחקר אותו ולהבין למה. "איך השכנים?…" שאלנו אותו "בסדר כאלה… רגילים" הוא ענה באדישות. לא וויתרנו. "יש לך איפה לחנות?"  "המון מקום" אמר. ככה שאלנו והוא השיב, ועדיין לא הגענו לפתרונה של החידה. לבסוף הסכים להודות כי הפעם הקסם האישי שלו אכזב אותו "הכל בסדר חוץ מזה שחסר שולחן וכיסא ועוד אולי איזו שידה קטנה…. השותף שעוזב טען שמדובר בירושה משפחתית ולא הסכים בכלל לדבר על למכור לי  משהו". כולנו עשינו קולות של השתתפות בצערו אף על פי שראיתי כמה שחייכו. "אז קניתי איזה שולחן כתיבה יד שנייה, ואני אקח את הכיסא הישן שלי מההורים, וחוץ מזה מצאתי איזה שידה ברחוב שמישהו זרק…". אחי ראה את הפרצופים שעשינו "אל תדאגו, כמו חדש, צבעתי ובדקתי שאין ג'וקים מגעילים בפנים… עכשיו אני רק מחפש מישהו עם טנדר שיעזור לי להעביר את הדברים. מכירים אחד כזה?". שעה ארוכה שררה דממה, כל אחד ניסה להיזכר באיזה מכר רחוק שאולי יואיל בטובו לעזור. "אתה יכול לבקש מדוד איציק" אמרתי לו "אוח…" ענה בהבעת מיאוס "אין מצב. הבן אדם לא עשה מקלחת כבר שנה וחוץ מזה הוא נוהג כמו מטורף". "אתה יודע מה?" שאלתי "למה שלא תפנה למקצוענים?, תתקשר לחברת "הובלות הסטודנטים". אני יודעת שיש להם יותר מ- 25 שנות ניסיון בתחום הובלות בטנדר, ככה תהיה בטוח שהריהוט גם יגיע שלם וארוז היטב". אמנם היה לא קל לשכנע את אחי לשלם על משהו שבדרך כלל קיבל חינם.  אבל אחרי שמעבר הדירה הושלם קיבלתי טלפון ממנו: "נהדר!" אמר "מעכשיו אני עובר דירה רק דרך חברת "הובלות הסטודנטים".

רוצים להזמין שירותי הובלת דירה בתל אביב?

הרימו טלפון או השאירו הודעה ונשוב אליכם תוך זמן קצר.

חברת "הובלות הסטודנטים" מספקת שירותי הובלה בטנדר מקצועיים עם דגש על גוש דן. זקוקים להובלות בתל אביב ? צלצלו עכשיו לשיחה עם המובילים  בטנדר המומחים בהובלה בטנדר של חברת "הובלות הסטודנטים" ותיהנו ממחיר מעולה ושירות הובלות מהיר ומקצועי.

הטיפ הוא: לזהות את הצורך שלכם באופי ההובלה, האם נדרשת הובלה מורכבת עם ציוד כבד או הובלה פשוטה עם ציוד קל. מה המרחק אליו אתם מעוניינים לבצע את ההובלה, האם יש לכם ציוד שהוא יקר ערך ומצריך טיפול מיוחד לפני ההובלה,  ורק אז לפנות לחברת הובלות לשם קבלת הצעת מחיר.

שימו לב שבחירת חברת הובלות, בין אם אתם מתגוררים בתל אביב ובין אם אתם מתגוררים בכל מקום אחר בארץ. כדאי ורצוי שתעשה על חברת הובלות אמינה ומקצועית. חברת הובלות סטודנטים בראשותו של גיוני אזר מעמידה לרשותכם במיוחד את הפרמטרים הללו.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page