ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלת משרד בתל אביב

הובלת משרד בתל אביב

זהו פוסט אורח אשר נכתב על ידי שגיב מחברת שגיב SEO אשר בנתה את האתר החדש שלנו. עשיתם איתנו הובלת משרד? אתם מוזמנים לכתוב פוסט אורח על החוויה שלכם כדי לשתף אחרים וכדי ללמד אותנו איך לשפר את שירות ההובלות שלנו.

הובלת משרד בתל אביב היא עניין מורכב אשר דורש הכנה מדוקדקת וסדר הגובל בהגזמה. ממש לאחרונה בחרנו להעביר את המשרד שלנו מרחוב רוטשילד, תל אביב אל רחוב אלנבי בתל אביב מכיוון שהזדקקנו לשטח עבודה גדול יותר ויותר מסביר פנים ללקוחות אשר בוחרים להגיע אל המשרד לפגישות וייעוץ בנוגע לשירותים שאנו מספקים.

מכיוון שאנו משרד שעיסוקו הוא באינטרנט שמנו לנו לדגש שלא לצבור מסמכים ולמעט מסמכים אותם מחייב החוק לשמור בצורת נייר (מסמך מקור) הכל אצלנו שמור על מחשבים וגיבויים ניידים ובכל זאת בעת המעבר גילינו עד כמה מגוון וגדול כמות הריהוט וציוד המחשבים שצברנו. מכיוון שבין לקוחותינו מספר חברות הובלות היה ברור לנו שנבחר בחברת הובלות מבין לקוחותינו כחברת ההובלות איתה נעבור משרד ולאחר שבדקנו כי הם זמינים בחרנו בהובלות הסטודנטים ששמם הטוב ידוע בתחום ההובלות.

הובלת משרד בתל אביב – מה למדתי?

כאשר רוצים לעשות הובלת משרד הכנה וסדר הוא הסוד! חשוב לארוז דברים על פי עמדות עבודה אל סט קרטונים אשר סומנו מראש כשייכים לעמדת עבודה מסוימת. שיטה זאת מקלה מאוד על תהליך הפריקה ועשתה את ההבדל מבחינת הזמן שלקח לנו לשוב לסדר עבודה פעיל.

חשוב להודיע מראש לכל הספקים כמו ספקי אינטרנט, טלפון, רשות הדואר, ארנונה, חשמל וכו ולהתחיל לעשות זאת זמן ניכר מראש.

הובלת משרד היא הזמן לניקוי ארונות ולכן ניקינו ציוד ישן (שווה לתרום), תייקנו ניירת ישנה, גיבינו ומחקנו מידע, רעננו ציוד בסיס כמו מקלדות, עכברים, עטים, שולחנות מחשב ישנים ואפילו לוחות שעם ולוחות מחיקים לטובת ציוד חדש וכך לא נסחבנו עם ציוד ארכאי.

בקרו מראש במשרד והחליטו לאן ילך כל קבוצת קרטונים. שימו על כל דלת במשרד דף עם השם של סדרת הקרטונים וספרו על כך לצוות המובילים כך שהם ידעו לאן לפרוק כל סדרת קרטונים במשרד החדש שלכם. זה יקל מאוד על תהליך הפריקה ויעשה סדר בציוד אשר עשוי לעתים להיות רב ומגוון.

 

שירותי הובלות בתל אביב:

תל אביב

לעשות הובלת משרד ולעבוד כבר יום אחרי

השאיפה של שלי ואני מתאר של כל בעל משרד הוא לעבור את ההובלה מהר כדי לחזור אל עבודה סדירה במשרד החדש. אז איך עושים את זה? ראשית עברו על הסעיפים שכתבתי בחלק הקודם של הפוסט אורח שלי… בדיוק עכשיו עברתי משרד ובשל העובדה שבנינו מספר אתרי הובלות יש לנו ניסיון וידע לא מבוטל בתחום הובלת משרדים. שנית התייעצו עם חברת ההובלות שבחרתם לגבי שעת ההגעה, חומרי אריזה, איך לסמן את הקרטונים, בקשו את הטלפון של הנהג של המשאית או מנהל הפרויקט במקרה של משרד גדול ואם עוד לא אמרתי אני ממליץ בחום על חברת "הובלות הסטודנטים"!

מאחל לכם המון בהצלחה. מעבר משרד יכול להוות פתח לגדילה ומזל מחודש במיקום החדש שלכם. נסו ל"שחק לפי הכללים" אשר ציינתי במאמר זה ואני בטוח ומקווה כי גם אתם תיהנו ממעבר משרד קל, מהיר ומסודר.

בהצלחה, שגיב

זקוקים לשירותי הובלה מקצועיים?

חברת "הובלות הסטודנטים" מספקת שירותי הובלות משרדים רבים ברחבי תל אביב, גוש דן וישראל. אנו מספקים הובלת משרדים במחירים מעולים עם צוות מובילים מקצועי ומנוסה. בין שאתם צריכים להוביל משרד גדול, קטן, מורכב מבחינה לוגיסטית או כל משרד אחר אנו חברת ההובלות בשבילכם. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page