ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלת משרד – אבל כמו שצריך!

הובלת משרד – אבל כמו שצריך!

כל אחד יודע כי הובלת משרדים ולא דווקא החלק של העמסת הציוד על המשאית אלא כל ההכנות לפני כן. הובלת דירות או משרד הוא תהליך! זה בטוח… הובלה ואריזה, ההזמנה של חברת הובלות, ההוצאה הגדולה שנלווית להובלה עצמה, ההודעה לכל הרשויות המתאימות כמו עירייה, בזק, חברת החשמל וכו' הם שהופכים את ההובלה למטלה של ממש. כאשר מדובר על הובלת משרדים הרי שהדבר נכון שבעתיים כיוון שכל יום שהמשרד עומד ריק ולא עובד עולה לבית העסק עוד כסף וגם מהווה זמן בו הלקוחות לא יכולים ליצור קשר עם בית העסק.

מניעים את המשאית

טוב… אז לפני שנתחיל הנה פתיח קטן. במאמר זה אני רוצה לחלוק אתכם כמה טיפים להובלת משרדים מבוססי ניסיון אבל רגע לפני הנה סיבה טובה למה כדאי לכם לקרוא. אני עובד בחברת הובלות כבר למעלה מ20 שנים. חלק מהזמן עבדתי כמוביל תכלס בעבודה קשה, סחיבת קרטונים, ציוד וריהוט בין קומות, חלק מהזמן עבדתי כנהג המשאית עצמה ושאר הזמן עבדתי כמנהל צוות מובילים בחברת הובלות רצינית ועסוקה כך שצברתי ניסיון בכל סוגי ההובלות, מכל הכיוונים וגם עבור לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, חברות ואפילו קבלני בניין (שזקוקים מעת לעת להובלת חומרי בניין וציוד בנייה).

תוכן עניינים

  • כמה זמן מראש?
  • מקבלים הצעת מחיר להובלת משרד!
  • מודיעים לכל מי שצריך לדעת
  • אורזים את הבית לפני הובלה
  • אומרים תודה ומפרגנים עם LIKE?

כמה זמן מראש?

חשוב להזמין הובלה זמן לא מבוטל מראש. לרוב מומלץ ליצור קשר עם חברות הובלות כבר 30 יום לפני תאריך המעבר הרצוי ולא פחות משבועיים לפני יום ההובלה. קחו בחשבון שהובלות דחופות כלומר תוך תיאום של מספר ימים ואפילו יומיים יהיה קשה יותר לתאם וגם תעלה יותר בהתאמה ללחץ אשר קיים על אותה חברה הובלות.

מקבלים הצעת מחיר להובלת משרד!

הצעת מחיר להובלה היא חלק שרבים חוששים ממנו (מצחיק להיות מהצד השני של המטבע). אל חשש… לרוב, גם המוביל בקו השני מרגיש מתח כלשהו לקראת השיחה. אל תשכחו שגם הם רוצים לסגור עוד הובלה ולמלא את הלוז של חברת ההובלות בהובלות וכך להבטיח את הכנסתם. העצה הכי טובה שאני יכול לתת לכם בנושא זה הוא לפנות אל כמה חברות הובלות ולקבל כמה הצעות מחיר. אם חברת הובלות רצינית עושה לכם את זה אבל עולה קצת יותר אולי זה בכל זאת שווה. מוביל חפיפניקי יכול להוביל לכך שתהיה לכם שריטה לא מפרגנת על השולחן בסלון או שכמה פיקסלים בטלוויזיה שלכם כבר לא יעבדו כמו פעם (רק תחשבו על זה, לא שווה.)

מודיעים לכל מי שצריך לדעת

למרות שרבים מאיתנו רוצים להתחמק מכך ולקוות שהכול יסתדר – חשוב להודיע לכל מי שצריך לדעת שאנחנו עוברים דירה. הנה כמה רשויות וספקי שירות ששווה להזכיר. העירייה של העיר בה אתם גרים כרגע למטרות ארנונה. חברת המים, חברת החשמל, הכבלים כלומר הוט או יס, אם יש לכם ילדים חשוב להודיע מבעוד מועד לבית הספר או הגן על המעבר. כמו כן ואם יש צורך בכך כדאי לזכור לעדכן את הבנק, לעדכן את הדואר (אם יש לכם תיבת דואר) ולעדכן ספקי שירות אחרי כמו מי עדן וכו'.

אורזים את המשרד / הבית לפני הובלה

החלק של אריזה הבית או משרד הוא אחד מהחלקים המתישים ביותר אך בעזרת הציוד הנכון יכול להיות קל יותר לחציה. אם אין לכם מקור מעולה לקרטונים וחומרי אריזה כמו גלגל בועות שווה לשאול את חברת ההובלות אם הם מספקים חומרי אריזה. בהתאם לגודל האריזה יתכן ותקבלו חומרי אריזה אפילו בחינם! הנה כמה עצות טובות ומבוססות ניסיון בנוגע לאריזה נכונה של תכולת הבית או המשרד שלכם

  • רפדו את הבטן של קרטונים עם ספרים וקלסרים
  • השתמשו בכלים כמו סירים ובנפח הפנימי שלהם כדי להגן על צלחות וכוסות
  • השתמשו בסדינים ומגבות כדי לרפד את הבטן הפנימים קרטונים וכדי לעטוף צלחות
  • סמנו קרטונים לפי החדר שלהם בבית כדי שתוכלו לפרוק בצורה יעילה ומהירה.

אומרים תודה ומפרגנים עם LIKE?

אני מקווה שאהבתם את המאמר ונודה לכם אם תפרגנו לנו עם לייק – המאמר נכתב על ידי ג'וני מובינג מחברת "הובלות הסטודנטים".

זקוקים לשירותי הובלת משרד?

שווה לבחור במומחים! פנו אלינו ותהנו משירותי הובלת משרדים במחירים מעולים! חברת "הובלות הסטודנטים" מספקת שירותי הובלות בצורה מקצועית, מסודרת ומהירה ולא פחות חשוב במחירים מעולים.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page