ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלת דירה עם ביטוח

הובלת דירה עם ביטוח

מכיוון שאינכם עוסקים (קרוב לוודאי) בהובלת הדירה שלכם על בסיס יומי או אפילו שבועי אינכם מודעים לכל התקלות הבלתי צפויות והסכנות הצפויות לרכוש האהוב שלכם ולמרות זאת קרוב לוודאי שאתם זוכרים את התפילה הקטנה או המחשבה החיובית ששידרתם למסך טלוויזיה שלכם שהכל יעבור בשלום.

בפוסט זה אני רוצה לדבר אתכם על הובלת דירה עם ביטוח, למה זה חשוב כל כך, איך לוודא שיש לכם ביטוח ועל האם זה צריך לעלות לכם כסף.

הובלת דירה (חשוב לקראו לפני זה מדריך על הובלות דירות)ובמיוחד הובלת דירה של משפחה לה יש לרוב כמות ציוד רבה ולכן גם ציוד שביר רב כגון מסכי מחשב, מחשבים, מסכי טלוויזיה, כלי מטבח רבים ועוד מחייבת הזמנה של הובלת דירה עם חברת הובלות אשר מציעה ביטוח! הביטוח מקנה גם לכם וגם לחברת ההובלות שקט נפשי רב ולכן חברת הובלות שלא מבקשת לחתוך פינות אלא פשוט רוצה לצלוח את ההובלה בשלום אל עבר ההובלה הבאה מקפידה על הובלה עם ביטוח. הגיון בריא נכון?!

מקפידים על הובלת דירה עם ביטוח

כבר בשיחה הראשונית עם חברת ההובלות בה אתם מבקשים הצעת מחיר או קובעים שעה בה יגיע אליכם נציג של חברת ההובלות (לרוב עדיף לתמחר בבית הלקוח) שאלו לגבי ביטוח הובלות ואם ישנה תוספת מחיר. בשלב מאוחר יותר עליכם לוודא כי מצוין בחוזה ההובלות ביניכם ובין חברת ההובלות כי יש לכם ביטוח הובלות ואפילו את הסכום בו אתם מבוטחים!

הובלה עם ביטוח – זה עולה יותר?

התשובה היא חד משמעית לא! הובלה עם ביטוח לא עולה יותר ואין לעובדה שיש ביטוח בכל הובלה שאנו מספקים ובין אם מדובר על הובלת דירה או הובלת משרד ביטוח הובלות מובנה! המקרה היחידי בו ביטוח הובלות יכול לעלות ללקוח היא במקרה בו הוא זקוק לכיסוי מורחב ורק כדי לסבר את אוזניכם ביטוח ההובלות המובנה עליו אתם לא צריכים לשלם תוספת כלל מספק כיסוי של 100,000 ש"ח!

הובלות הסטודנטים – הובלת דירה עם ביטוח

אנו מספקים שירותי הובלה לדירות גדולות כקטנות עם ביטוח מובנה ללא תוספת מחיר. בנוסף אנו מתגאים בשירות מיוחד עם צוות מובילים מקצועי במיוחד ומנוסה במיוחד ואיתנו תיהנו משירותי הובלה מהירים ומקצועיים לכל יעד בישראל. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר להובלת דירה עם המומחים!

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי הובלות

הרימו טלפון או השאירו הודעה ונשוב אליכם תוך זמן קצר.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page

]