ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלות דירות בתל אביב

הובלות דירות בתל אביב

apartment-moving-banner small-moving-banner store-relocation

 

הובלות דירות בתל אביב היא ללא ספק שירות ההובלות הפופולרי בישראל! כל הובלות בתל אביב מהירה מתחילה עם חברות הובלות איכותית. הובלות הסטודנטים מספקת שירותי הובלת דירות כבר למעלה מ20 שנה ברחבי ישראל ברמה הגבוהה ביותר עם צוות מובילים אדיב ומנוסה וכמובן מספקת ללקוחותיה מחירון הובלות להשוואת מחירי הובלה.

בין אם זקוקים להובלת דירה קטנה עם מעט ציוד או בית משפחתי מלא אנו חברת ההובלות בשבילכם. עם חברת "הובלות הסטודנטים" תיהנו ממחיר מעולה, שירות אדיב ומקצועי, המון ניסיון שאנו מביאים איתנו אל כל הובלה וצוות אנושי, זהיר, מסודר, לבבי ומהיר שיעזור לכם להיכנס לבית החדש שלכם ברגל ימין.

בתור תל אביבי אני וכל מי שגר בעיר הזאת מבין את מצב הנדל"ן בעיר המשוגעת הזאת. בין אם זה שוכרים המערימים קשיים או עניין של היצע וביקוש. מאז שעברתי לתל אביב כבר עשיתי למעלה 6 מעברי דירה ואני בעיר רק 5 שנים!!!

הובלת דירה בתל אביב היא לא עניין של מה בכך ודורשת מעט תכנון (ניתן לראות מדריך להובלת דירה בתל אביב בקלות). הצעד הראשון רגע אחרי שמצאתם לעצמכם דירה חדשה היא לסגור עם חברת הובלות אמינה שתשמור לכם על החפצים בצורה הטובה ביותר.

בחירה בחברת ההובלה הזולה ביותר אינו מבטיח הובלת חפצים חלקה. בין המבנים הישנים של תל אביב שבהם חדרי מדרגות הם צרים ואינם נוחים למעבר של מיטה, ארון או שידה. תמיד בהתחלה כולנו חושבים שאפשר לעשות את העבודה לבד – לסחוב , לפרק ולבקש מחברים ומכרים לעזור.

שירותי הובלות בתל אביב:

תל אביב

מגיעים אל העיר הגדולה

ההובלות דירות בתל אביב מוכרות וידועות לחברת 'הובלות סטודנטים' בראשותו של גיוני אזר שנותנים שרות מקצועי ומהיר כבר מעל 25 שנים. לשם ההובלות דירות בתל אביב מעמידה חברת 'הובלות סטודנטים' מערך של כלי רכב קטנים וגדולים שיכולים להוות פתרון לרחובות הצרים של העיר במידת הצורך. הובלות דירה בתוך תל אביב הם ההתמחות של חברת 'הובלות סטודנטים' וכשמם כן הן, הובלות לסטודנטים. סטודנטים רבים מגיעים לתל אביב להתגורר קרוב למוסד הלימודים. סטודנטים אלה מתגוררים בדירות שכורות עם שותפים ונדרשים להובלות רבות בתקופת הזמן בה הם שוהים בתל אביב. חברת 'הובלות סטודנטים' מודעות למצב הרגיש שבו סטודנט שמקיים את עצמו בקושי, נאלץ לשלם על הובלה כי הסתיימה לו השכירות. לכן, חברת 'הובלות סטודנטים' מציעה מחירים שווים והוגנים לקהל לקוחותיה באופן גורף.

תל אביב היא אולי העיר שבה כמות ההובלות הגדולה ביותר, המון אנשים עוברים אל תל אביב בניסיונות לחפש עבודה בעיר הגדולה, או פשוט לנסות לגור בתל אביב לתקופה מסוימת. שירותי הובלות לתל אביב מאזורים שונים בארץ ושירותי הובלת דירה בתל אביב יכולים לעשות את ההבדל בין "נחיתה רכה" בעיר הגדולה לבין "נחיתה כואבת" בתל אביב, נחיתה שעלולה להיחרט בזיכרון הלקוח למשך שנים.

אנו בחברת "הובלות הסטודנטים" המפעילה מובילי דירות בתל אביב מתמחים במתן שירותי הובלות בתל אביב, ג'וני הובלות תעניק לכם שירותי הובלה נעימה, מקצועית ואכפתית, אתם מוזמנים להרים צלצול ולגלות כי הובלה, גם בתל אביב, יכולה להיות חוויה נעימה וקלילה.

ברוב המקרים בה ההובלה מתבצעת לבד אי אפשר לפרק את רוב הפריטים ופשוט משאירים אותם בדירה לשוכר הבא. בנוסף, עבודה של מוביל מקצועי עם ציוד יכולה להתבצע בפחות מחצי יום בעוד שלאדם עצמאי היא יכולה לקחת יומיים ויותר!

ישנם מאות מובילי דירה בשוק, איך בעצם בוחרים אחד?

אפשר להתחיל עם סקירה של האתר של חברת ההובלות. חברת הובלות איכותית, כזאת ששומרת על קשר עם לקוחותיה ומשקיע באתר שלה, מוסיפה תכנים מידי פעם ואולי אפילו המלצות של לקוחות.

חשוב לדעת שכל הובלה חייבת בביטוח הובלות ועוד יותר חשוב לדעת שהובלה עם ביטוח לא עולה יותר כסף כלומר אין תוספת עלות על הובלה עם ביטוח. בנוסף, פנו לפנות אל 3 חברות הובלות כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר שיהיה לכם מגוון הצעות מחיר. טריק נחמד הוא להתקשר אחרי שסקרתם הצעות מחיר ולספר למתחרים על ההצעות של החברות האחרות… אם תעשו זאת בצורה אדיבה תוכלו לקבל אפילו הנחה של כמה מאות שקלים על הובלת דירה.

אין לי הרבה ריהוט – יעלה לי פחות?

אם אין לכם הרבה ריהוט, סוג ההובלה לה אתם זקוקים נקרא הובלה קטנה או כפי שהיא נקראת בפי המובילים הובלה לסטודנטים וכמובן מכיוון שאין צורך בצוות מובילים גדול ואינה לוקחת הרבה זמן עולה הרבה פחות ולכן אם אתם מתאימים לקריטריונים עבור הובלות קטנות השתמשו במינוח זה כמו קופון הנחה.

המון בהצלחה, תל אביבי ותיק.