ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

הובלה עם מנוף – הרמה ברמה

הובלה עם מנוף – הרמה ברמה

הובלה עם מנוף

הובלה עם מנוף

בשנים האחרונות תחום ההובלות התפתח בכיוונים חדשים ובלתי צפויים. פעם, הובלות דירות היו מתנהלות בדרכים מאוד שגרתיות, היו אורזים את הציוד בארגזים, מעמיסים אותו על משאית, נוסעים לדירה החדשה… היום ההובלות קצת השתנו. אמנם כמובן שעדיין יש משאית, יש העמסה ופריקה, וכל הדברים הרגילים… אבל טרנד שהתפתח בשנים האחרונות מאפשר לכל תהליך ההובלה להתבצע באופן מהיר וטוב יותר. מדובר בהובלה עם מנוף.

 

זקוקים לשירותי הובלה עם מנוף במחיר ללא תחרות - צלצל 050-5495536

הובלה עם מנוף  – הרמה ברמה ושירות מעולה!

כן, שימוש במנוף מוכר למרבית האנשים מתחום הבנייה, אבל גם בתחום ההובלות השימוש במנוף הופך להיות נפוץ יותר ויותר. המנוף מאפשר במקרים מסוימים גם הורדה והוצאה מהדירה של ציוד כבד וכך לחסוך זמן וכמובן כסף, וגם מאפשר באופן טוב יותר את סידור הרהיטים במשאית (ופירוק והרכבת רהיטים לאלר מכן), העמסה ופריקה שלו.

אחת החברות שהתחילו את טרנד ההובלה עם מנוף היא חברת "הובלות סטודנטים" ברשות גיוני אזר. חברת "הובלות סטודנטים" היא אחת החברות המצליחות ביותר בישראל, ומובילה בתחום החידושים והשיפורים בהובלת דירות. חברת "הובלות סטודנטים" מציעה הובלות עם מנוף במחירים אטרקטיביים, ומאפשרת הובלות של ציוד וריהוט שחברות הובלה רבות מעדיפות להימנע ממנו. לחברת "הובלות סטודנטים" יש מעל 25 שנות ניסיון בכל תחומי ההובלות, החל מהובלות קטנות של פריטים בודדים, ועד הובלות דירות גדולות ומרוכבות של דירות, בתים פרטיים או הובלת משרדים. חברות "הובלות סטודנטים" כבר חוותה את כל סוגי ההובלות, והניסיון העצום שנצבר בחברה מבטיח כי כל הובלה תקבל את המענה הטוב ביותר וביטוח לכל הובלה.

  • שירות הובלות קטנות במרכז מהיר!
  • צוות מובילים במרכז מנוסה!
  • ביטוח כלול במחיר!
  • צי משאיות מתקדם!
  • מחירים אטרקטיביים!

הובלה עם מנוף איתנו – התרון משמעותי בשבילכם:

יתרון גדול שקיים בחברת "הובלות סטודנטים" הוא הביטוח המלא אותו מספקת החברה עבור כל הובלה. אל תתפשרו על חברת הובלות שלא מציעה ביטוח עבור ההובלה, אי אפשר לדעת מה יכול לקרות. גם בחברת "הובלות סטודנטים", שנחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר, עלולות להתרחש תקלות ולהיגרם נזק לציוד. לכן, הביטוח המלא עבור ההובלה מאפשר לכל לקוח לקבל פיצוי מיידי עבור כל אובדן או נזק של ציוד, ולכן חברת "הובלות סטודנטים" היא אחת החברות המומלצות ביותר. בחירה בחברת "הובלות סטודנטים" כדאית ומשתלמת, ועל כך יעידו מאות לקוחות שעובדים עם החברה באופן קבוע ולאורך שנים.

רוצים להנות משירותי הובלות מקצועיים במחיר אטרקטיבי?

צלצלו אלינו עכשיו, קבלו הצעת מחיר מפתיעה עבור מעבר הדירה, הובלת המשרד או שינוע הציוד לו אתם זקוקים ותרוויחו גם חברת הובלות מספר אחת בישראל אשר מוערכת על ידי לקוחותינו החוזרים שוב ושוב (ואין המלצה טובה מכך) וגם מעבר קל ומהיר שיהפוך את צעדיכם הראשונים בדירה או בבית העסק לקלים יותר.

למה כדאי לך לבחור בהובלות הסטודנטים?

זקוקים לשירותי הובלות במרכז הארץ ?

רוצים להזמין הובלה קטנה במחיר קטן?

הרימו טלפון או השאירו הודעה ונשוב אליכם תוך זמן קצר עם הצעה להובלות קטנות של פריט בודד או כמה פריטים.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page