ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

אנחנו נעניק לכם התחלה שקטה, נעימה ונקייה

אם אתם עוברים דירה בקרוב, יש לכם הזדמנות מצוינת לשטוף, לקרצף ולהבריק את הבית, לפני שאתם מכניסים את כל הרהיטים והציוד שלכם. זו הזדמנות חד פעמית לבצע ניקיון יסודי שמגיע לכל הפינות הנסתרות, וליצור שכבות הגנה שימנעו מהרצפה לקבל כתמים קשים שרוב האנשים מגלים רק כאשר עוברים דירה ומפנים את התכולה מהבית.

  

הזמנת חברת ניקיון לביצוע ניקיון לפני מעבר דירה, זו גם הזדמנות להגן על הבית שלכם מפני חרקים ומזיקים שונים, על ידי הטמעת חומרי מניעה בכל החריצים, המשקופים והמסילות. ברגע שהבית ריק אין למזיקים איפה להסתתר, זו הזדמנות מעולה לחסל את התשתית שתאפשר להם לקנן ולהתרבות במתחם. חלק העבודה של ניקיון לפני מעבר דירה, כולל כמובן גם ניקיון של המזיקים.

אתם יכולים להתפנק ולהשתדרג, ולהזמין שירותי נקיון של הבית, או שאתם יכולים לעשות ליטוש ושחזור של מרצפות האבן בשביל הגישה לחצר. מה שבטוח – חברת ניקיון מקצועית ומיומנת תנקה עבורכם את הבית, ותעניק למתחם כולו טיפול יסודי שכולל ניקוי חלונות, חידוש רובה באריחים, חיטוי והסרת כתמים באזורי השירותים והמקלחת, וכל דבר נוסף שתבחרו מתוך מגוון שירותי הניקיון מציעים במסגרת חבילה של ניקיון לפני מעבר דירה.

כל מה שידעתם על ניקיון  – לשכוח

לא כולם מודעים לעובדה כי ניקיון הוא תהליך מורכב ויסודי הדורש מומחיות ומקצועיות, כמו גם כלים ייעודיים. כלומר לא הניקיון הפשוט שעורכת עוזרת הבית, חרוצה ככל שתהיה. בהעדר מקצועיות זו, עלולים להיווצר בתהליך העבודה נזקים אשר מתגלים בדרך כלל לאחר מספר שבועות, ולכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב, ואף לבקש המלצות מלקוחות עבר.

 

איכות ואמינות

פנקו את עצמכם ואת ביתכם וחפשו לכם עוד היום חברת נקיון שתעשה לכם סדר.  זכרו לבחור חברה מוכרת, כזו שיש עליה המלצות. בחרו חברה המספקת שירותים שונים ועובדת עם מוצרים איכותיים ותהנו תוך מספר שעות מבית מבריק.

4 סיבות טובות לבחור בנו

  1. ניקיון ברמה גבוהה אנו מתמחים בניקיון מזה שנים רבות ומעניקים ללקוחותינו ניקיון יסודי ומושלם בכל פינות הבית.
  2. חומרים איכותיים אנו משתמשים בחומרי הניקיון האיכותיים ביותר שישנם, תוך הקפדה על חומרים בטוחים והתאמתם המדויקת לכל רהיט ולכל משטח.
  3. צוות חרוץ ואיכותי אנחנו  מעסיקים עובדים קבועים, מסורים וחרוצים, המתמחים בתחומים שונים ומבצעים עבודה יסודית ומקצועית.
  4. שירות אדיב שירות הוא ערך עליון עבורנו ולכן, נעשה כל שביכולתנו על מנת להעניק לך שירות אדיב, מסור ויעיל- לשביעות רצונך המלאה!
Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page