ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

איך להעביר נכון פריטים בודדים – עולם של הובלות קטנות

איך להעביר נכון פריטים בודדים – עולם של הובלות קטנות

ששומעים את המילה 'הובלות', הקונוטציה הראשונה שעולה לנו בראש היא, משאית ענק שעומדת בשביל הכניסה לבית ועליה מעמיסים גברים שרירנים ציוד רב. אנחנו מדמיינים את הספות, המקרר, מכומת הכביסה, כולם בזה אחר זה מועלים למשאית ההובלות והבית שלנו מתרוקן.

אבל רגע, מה קורה אם אני צריך להעביר מספר פריטים בודדים. אני לא רוצה לעבור דירה, אני רק רוצה להעביר את הספה ואת המקרר למקום אחר. האם חברת ההובלות תסכים לתת לי שרות כזה?. האם קיימות הובלות של פריטים קטנים, האם יש מושג כזה שנקרא הובלות קטנות.

מסתבר שיש הובלות קטנות, הובלות של פריטים בודדים. לא רק שהובלות קטנות קיימות, אלא שהן מהוות חלק נכבד בענף ההובלות בארץ. הובלות של פריטים בודדים, נקראים בשפה המקצועית הובלות קטנות וזאת משום שזמן ההובלה הוא קצר והציוד שהמובילים צריכים להביא אל מקום ההובלה הוא ציוד בסיסי. לרוב, משאית קטנה תספיק להוביל מספר פריטים בודדים.

כאשר אדם יוצר קשר עם חברת הובלות ומבקש הובלה קטנה, מוביל מקצועי ישאל אותו לפרוט הציוד אותו הוא מעוניין להעביר.  כאן, התפקיד שלנו כלקוחות לתת מידע מדויק ואמין. מה הכוונה?, אסביר במילים פשוטות: אל תתנו למוביל מידע שגוי, גם לא מידע חלקי. לדוגמא, אם אני מעוניין להעביר ספה נפתחת בגודל של שני מטר על מטר וחצי, אדאג לתת למוביל את המידע המדויק ולא אשנה את התיאור של הספה.

למה שמישהו יעשה זאת, אתם שואלים ובצדק. מתברר שאנשים רבים אשר מעוניינים בהובלות קטנות, הובלות של פריטים בודדים חושבים כי ממילא המוביל מגיע עם משאית הובלות ולא מבינים את החשיבות של המידע על ההובלה. לכן, מה זה משנה אם יש לי כורסא אחת או שתי כורסאות? מה זה משנה מה גודלה המדויק של המיטה אותה אני מעוניין להעביר.

זה משנה מאוד! חברת ההובלות נערכת עם הציוד בהתאם למספר הפריטים ולגודלם. לכן, הובלות  קטנות והובלות של מספר פריטים ייעשו בעזרת ציוד בסיס, אך מתאים למספר הפריטים ותוך זמן קצר. לכן, אם המובילים יקבלו מידע חלקי, או מידע שגוי על מספר הפריטים הקטנים שבהובלה או על גודלם של פריטים אלה. סביר להניח כי ברוב המקרים משאית ההובלות שתוקצה להובלת הפריטים הקטנים לא תתאים.

במקרים כאלה, ההובלה עשויה להתעכב עד להגעתו של ציוד הובלות מתאים. המשמעות היא שגם המובילים וגם הלקוח ייאלצו להתעכב עד להגעתה של המשאית החדשה. המסקנה היא שכשאר אנו מזמינים מובלים לשם הובלת פריטים בודדים או לשם הובלות קטנות, אנחנו נשתדל למסור את המידע המדויק לגבי כמות הפריטים וגודלם וזאת לשם מניעת אי נעימויות בזמן ההובלה. עכשיו אנחנו מבינים שגם הובלה של פריטים קטנים, מצריכה תאום מראש וחברת הובלות שתדע לשאול אותנו את השאלות הנכונות בטרם ביצוע ההובלה.

זקוקים לשירותי הובלות בתל אביב בחגי הפסח? תתקשרו עו הים !

  • הובלות בתל אביב
  • הובלת דירות בתל אביב
  • הובלות קטנות בתל אביב
  • הובלת משרד בתל אביב
  • הובלת עסקים בתל אביב
  • הובלת ציוד בתל אביב
  • הובלות עם מנוף בתל אביב
  • ועוד…

כמעט בכל מקום ניתן לראות חברות הובלות עסוקים בהובלת משרדים  ובהובלת דירות בתל אביב. למרות שהובלות משרדים בתל אביב היא תופעה נפוצה כמו הובלת דורות בתל אביב, הרי שיש להבין את ההבדלים המהותיים בין שני סוגי הובלות אלה.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page