ג'וני מובינג - הובלות הסטודנטים

הובלות דירות והובלות משרדים עם צוות מקצועי ובמחירים מעולים!

ניקיון בתים ודירות

ניקיון בתים ודירות

עוברים דירה? שיפצתם? הוספתם קיר או חדר? לא משנה מה עשיתם בבית, ניקיון דירה הוא שלב הכרחי ומפרך בטרם האכלוס. ניקיון דירה חדשה דומה מאוד לניקיון דירה אחרי שיפוץ או תוספת בנייה. אך אל לנו להקל בחשיבות הניקיון בטרם האכלוס.  

עומדים בפניכם שלבים רבים

בחירת הנכס – בחירת נכס יד שנייה הוא לא פשוט במיוחד. איש וטעמו, ואיש איש וניקיונו. בחרתם את הנכס, תיאמתם פינוי הנכס הנוכחי, הזמנתם שירותי אריזת דירה, עשיתם סקר לחברת הובלה אמינה ויעילה, תיאמתם עם חברת ההובלה, ביצעתם העברת חשבונות ורישום בעירייה או במועצה, תכננתם, חישבתם, הזמנתם אנשי מקצוע, שיפצתם והכול כמעט מוכן, אתם מותשים מהתהליך הארוך אך זה לא הסוף.

מאמץ פיזי והשקעה של זמן רב – ניקיון הדירה אחרי שיפוץ. ניקיון דירה אחרי שיפוץ דומה לניקיון דירה חדשה אך אינו דומה כלל לניקיון השוטף של הבית. ניקיון דירה אחרי הובלה או שיפוץ דורש השקעה בפרטים הקטנים, יש לנקות היטב את האבק שמכסה את הדירה, יש להסיר כתמי צבע, כתמי שמן, כתמי דבק, שאריות סיליקון ועוד אין סוף מפגעים אותם נפגוש בדרך.

ניקיון הדירה שניתן לעשות גם לאחר תהליך של פינוי דירה מחפצים שלא בשימוש או אחרי שיפוץ היא עבודה קשה ומתישה. רב רובם של מי שעובר תהליך מעבר דירה או שיפוץ דירה מעדיף להעסיק חברת מקצועית שתבצע את העבודה. אך גם אם בחרתם בדרך זו, חשוב לשים לב לבחירת חברת הניקיון. קיימות היום מספר גדול של חברות ניקיון המציעות שירותי ניקיון דירות אחרי שיפוץ או אחרי בנייה, שירותי ניקיון דירה חדשה או שירותי ניקיון לדירה לפני אכלוס או לאחר הובלה. על מנת לבחור את חברת הניקיון המקצועית ביותר, חשוב לשים לב למספר דברים. 

ניקיון דירה עם מומחים בתחום

על מנת לבחור את חברת הניקיון המקצועית ביותר, חשוב לשים לב למספר דברים.

ראשית, חשוב להתייחס לוותק החבירה ולניסיון שלה, יש לחפש המלצות על הרשת ויש לוודא כי יש לחברה "בית". מקום אליו ניתן לפנות בכל שאלה / בקשה/ טענה. בנוסף, חשוב לוודא כי החברה מעסיקה אנשי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון. העסקת עובדים ללא ניסיון וידע עשויה לעלות זול יותר לחברת הניקיון ואולי אפילו לכם, אך סביר שהתוצאות לא יהיו מיטביות ואף יפגעו פגיעה קשה בדירה שלכם.

ההמלצה שלנו היא על חברת "הובלות הסטודנטים" המתמחה בניקיון דירות לאחר ההובלה או לאחר השיפוץ אחד שעוסקת בתחום ניקיון דירות יותר מ25 שנה.

Moving In Tel aviv : 03-682-6376
Orders & additional information : 0505-495-536
Write to us : Contact Us Page